Oferta


Aktualności


Wracamy!

Kochani! Od 3 sierpnia wznawiamy zajęcia basenowe dla grup popołudniowych oraz dzieci pobierających lekcje indywidualne 💦 Już od 27 lipca zapraszamy także na wejścia rekreacyjne 🙂 Zapraszamy wszystkich małych miłośników wodnych szaleństw do…

!!!

Szanowni Państwo, osoby opłacające zajęcia w cyklu miesięcznym, od 1 kwietnia są zwolnione z opłaty do odwołania tj. do czasu kiedy będziemy mogli ponownie otworzyć basen. Opłacone zajęcia z marca…

Zawieszenie zajęć

Kochani, w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronowirusa zajęcia w naszej szkółce zostają zawieszone do odwołania. 😞 O wznowieniu lekcji będziemy informować na bieżąco.


Grafik zajęć


Nasi przyjaciele

Przedszkole Delfinek w Sulejówku wyróżnia wykwalifikowana kadra, niepowtarzalna atmosfera oraz ogromny plac zabaw, którego  powierzchnia wynosi ok. 4000m2! Zajęcia rekreacyjne w takim miejscu to dla naszych pociech niesamowita frajda!


To co wyróżnia zespół Poradni Fontanna, poza wiedzą i doświadczeniem, to wartości jakimi się kierujemy w pracy z małymi pacjentami. Empatia, otwartość na innych, cierpliwość oraz chęć niesienia pomocy, zarówno Dzieciom jak i Rodzicom, pomaga wspierać nam rozwój już od najwcześniejszych lat.